RTS Stavitel+ 2018
 

umožňuje zobrazení položek v datové základně dle řemesel. Tato funkce zobrazí pouze vybrané skupiny ceníků, částí a oborů materiálů spadajících pod konkrétní řemeslo.

Pro uživatele jsme připravili vstupní informace o základních postupech při zpracování výchozího dokumentu zakázky - položkového rozpočtu.

K popisu předpokládaných činností spojených s realizací zakázky (cenová nabídka) je použito položek z cenové soustavy RTS DATA. Přiložené dokumenty nabízí přehled hlavních stavebních prvků rozpočtu – položek; základní popis, rozdíly ve způsobu užití, popis vzájemného vztahu a dále názvy pro dané řemeslo důležitých ceníků.

Ukázkový rozpočet Vás seznámí s položkami typickými pro dané řemeslo. Vložené popisy přináší výklad obsahu položek (jaký materiál a rozsah činnosti je v položce obsažen). Předvedena je základní stavba rozpočtu – řazení do stavebních dílů, položky pro konstrukce, položky pro materiál a přesun hmot. Obě části mají pomoci s porozuměním obsahu ceníkových položek, v orientaci při vyhledávání položek v ceníku a následně sestavením nového položkového rozpočtu.

 


Hlavní stránka - Profil firmy - RTS Stavitel+
Vodné stočné - Daňová evidence